Meditatiekussen Moreh ECO heeft een zeer lage zit, en komt vanuit de Japanse traditie. Het meditatie kussen is van stevig katoen en goed gevuld met boekweitkaf.
Materiaal: 100% biologisch en duurzaam katoen, GOTS gecertificeerd
Vulling: boekweitkaf
Model: rond
Het kussen heeft rondom een rits, navulbaar binnenkussen en handvat
Verkrijgbaar in 12 kleuren
Merk: Yogitri.
Het meditatiekussen Moreh heeft een brede en lage zit.
Het ronde meditatiekussen Moreh is van stevig katoen en van hoge kwaliteit, gemaakt van 100% GOTS gecertificeerd biologisch en duurzaam katoen. Het boekweitkaf zorgt voor een prettige, comfortabele zit en een goede vormvastheid. Het meditatiekussen heeft een in de zijkant verwerkt handvat. Het kussen heeft een zeer lage zit.
Merk: Yogitri Het merk Yogitri bestaat uit 12 standaard kleuren waardoor combineren met de overige Yogitri producten, als bolsters, zabutons, riemen, oogkussens en meer, eenvoudig is. Voor meer informatie over biologisch katoen en duurzame productie.Voor meer informatie overmeditatiekussen modellen
Korting en meerdere kleuren bestellen Wanneer je meerdere kleuren wilt bestellen, zijn de kortingen ook van toepassing. Dit wordt automatisch via het winkelmandje berekend.
prima kussen dat ook gebuikt wordt bij mindfullnestraining
Wat is uw beoordeling voor dit product?
100%
prima kussen dat ook gebuikt wordt bij mindfullnestraining, zit stevig
Gereviewd door
Nicolet
Gepost op
mooie kleuren, fijn zitcomfort
Wat is uw beoordeling voor dit product?
100%
Ik had eerder al een Raja meditatiekussen besteld, maar deze leek me ook een fijne aanvulling voor mijn interieur. Ik hou van de kleuren van deze meditatiekussens. De vorm is sober, en het materiaal erg degelijk. Door het boekweitkaf neemt het kussen de vorm aan van je lichaam, en zit het toch stevig. Ik ben fan!
Gereviewd door
Steffie
Gepost op
Fijn meditatiekussen.
Wat is uw beoordeling voor dit product?
100%
Fijn meditatiekussen, kleur valt iets donkerder uit, maar dat vond ik juist mooi.
Gereviewd door
Nynke
Gepost op
Moreh meditatie kussen
Wat is uw beoordeling voor dit product?
100%
Ik ben net gestart met mediteren. Eerst een geweldige trainingssessie gevolgd. Tijdens de laatste sessie vol trots mijn eigen meditatiekussen meegenomen. Hij zit perfect en heerlijk relaxed. En hij is ook nog eens zeer stijlvol. Super blij mee!!
Gereviewd door
Carolien visser
Gepost op
Perfect
Wat is uw beoordeling voor dit product?
100%
Gebruik het als onderkussen bij de Raja om een goede hoogte te verkrijgen.
Voelt stevig aan.
Mooie stof!
Wij gebruiken cookies om u beter en persoonlijker te kunnen helpen. Als je verder gaat op onze website, gaan we ervan uit dat je hiermee instemt. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.